HES ELEKTRİK grubunun kuruluşu

 

1985 yılı, Türkiye'nin ulusal elektrikli ekipman dağıtımında önemli bir oyuncu olmak için İstanbul'da "HES ELEKTRİK" grubu altında toplanan KANDEMİR ailesinin birliğini işaret ediyor. 

Bizim değerleri

 Saygı, cesaret, bağlılık ve coşku grubu baştan iten güçlü sözlerdir.

Bu değerler işletme yönetimi aracılığıyla ifade edilir. Yönetimin ve çalışanların yakınlığı yıllarca sürdü ve herkese evde, sınırlarının ötesinde bir aile şirketinin değerli bir üyesi olduğunu onayladı.

 Türkiye'nin fethi (1985)

 Sektör: elektrikli ekipman dağıtımı

 Grup üyeleri, çalışanlarına daha yakın olmak için, biri Ankara’nın Asya yakasında, diğeri İstanbul’un Avrupa yakasında olmak üzere iki satış noktası geliştirerek bir strateji geliştiriyorlar.

 Endüstri: enerji tasarruflu ampul ithalatı

 Yüksek potansiyele sahip bir pazarda enerji verimliliğini artırmak amacıyla,

1998'in başlarında, grup hızla HESLIGHT markası altında Asya'dan flüoresan lambalar ithal etmeye karar verdi ve Çin'de kurulan ilk Türk ulusal ithalatçısı oldu.

 Grubu güçlendir ve yarının dünyasını hazırla (2000)

 Yeni Başkanı KANDEMİR Muhammet ile grup, bilgi birikimini geliştirmek, gelişmekte olan çeşitli pazarlardaki pozisyonlarını güçlendirmek ve olgun aydınlatma pazarlarındaki faaliyetlerini teyit etmek amacıyla büyüme politikasını sürdürüyor.

 Yurtdışında ilk adım

 Eğer grubun 2001’de Avusturya’da HESLIGHT ile Avrupa’ya girmesi durumunda, Doğu Avrupa ülkeleri 2003’te takip edecek ve o zamandan beri grubun büyümesine katkıda bulunacaklardır. Grup, 2008'den bu yana Afrika kıtasında ve Orta Avrupa’da yeni bölgeler aramak için yatırım yapıyor.

 Aydınlatma çözümlerinde uzman

 LED aydınlatma sektörü

 2008 yılında kurulduğundan bu yana, DUNYA LED® aydınlatma çözümleri markası yenilikçilik, kalite ve değer için durdu.

Yelpazemizin gücü ve genişliği bize son yeniliklerin gereklilikleri konusundaki bilgilerimiz ürünlerimizin ve paketlememizin kalbi olduğu için inovasyon konusunda sağlam bir temel sağlar.

 Yaratıcı ürün tasarımı, yenilikçi mühendislik, titiz testler, çığır açan teknoloji, ödüllü pazarlama ve eşsiz bir küresel satış ve dağıtım ekibi işimizin merkezinde yer almaktadır. DUNYA LED ® hızla büyüyen uluslararası bir aydınlatma markasıdır; Türkiye'nin ve Avrupa'nın her yerinden gurur duyan uzun süreli ilişkiler ve ticari başarılar ile Türkiye'nin ikinci en büyük aydınlatma lideriyiz. Asya, Afrika ve Orta Doğu.

 İnovasyon, DUNYA LED® stratejisinin önemli bir parçasıdır ve markanın sürekli büyüme için konumlandırılmasında anahtar rol oynamaktadır.